آرشیو اخبار

موفقیتی تازه برای شرکت پخش هجرت

شرکت پخش هجرت موفق به اخذ تقدیرنامه اشتهار به کیفیت (سه ستاره) از ششمین دوره جایزه ملی و علمی کیفیت غذا و دارو و بهداشت ایران شد.

پساتحریم، و چشم اندازی موفق برای صنعت دارو

گزارش دوم. سخنران دومین کارگاه هفدهمین هم اندیشی مدیران منابع انسانی؛ که به همت مدیریت واحد سرمایه های انسانی تیپیکو برگزار شد؛ پروفسور سیدصدرالدین نجاتی گیلانی بود. این سمینار روز سه شنبه 29 تیر ماه سال جاری و در محل سالن همایش های شرکت کارخانجات داروپخش برگزار شد.

افتتاح کارخانه تولید آب اکسیژنه؛ اقدام دو جانبه ملی

به گزارش امور رسانه ای تیپیکو؛ افتتاح کارخانه تولید آب اکسیژنه در بستان آباد تبریز، علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه، صرفه جویی ده میلیون دلاری ارزی، صادرات پنج هزار تنی را هم در پی خواهد داشت.

حضور قدرتمند نمایشگاهی شرکت توزیع داروپخش

شرکت توزیع داروپخش از چهارشنبه 23 تا بیست و پنجم تیر ماه 1395 میزبان علاقمندان به دانش دارویی و پزشکی و داروسازان کشور است.

ایران فاینانس 2016 افتتاح شد

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهمور با همراهی علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی، نهمین نمایشگاه بانک، بیمه و بورس را امروز (بیستم تیر ماه) در محل سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی افتتاح کردند.

حضور قدرتمند شرکت های دارویی ایران و جهان در نمایشگاه ایران فارما

دومین نمایشگاه بین‎المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما) که طی روزهای 24 تا 26 شهریور سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود، میزبان بزرگترین شرکت‌های دارویی ایران و جهان است.

حضور تیپیکو در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

تیپیکو و یازده شرکت بورسی زیر مجموعه اش در نهمین نمايشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که از بیستم تا بیست و سوم تیر ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد، حضور خواهند داشت.

نمایشگاه، سمینار و نشست انجمن علمی داروسازان، سه اتفاق پیوسته در مرکز همایش¬های رازی تهران

گردهمایی علمی سه روزه نمایشگاهی با موضوع تجهیزات پزشکی، دارویی، مکمل¬های غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و محصولات آموزش پزشکی تازه ترین رویداد در حوزه امور کلان پزشکی است که در دهه پایانی تیر ماه اتفاق خواهد افتاد.

شانزدهمین نشست هم اندیشی مدیران منابع انسانی برگزار شد

شانزدهمین جلسه هم اندیشی معاونان و مدیران منابع انسانی هلدینگ دارویی تامین و شرکت های تابعه به میزبانی شرکت شیمی دارویی داروپخش نهم خرداد 1395 برگزار شد.

شرکت لابراتوارهای رازک و راه اندازی خط جدید تولید جامدات

خط جدید تولید جامدات به عنوان یک حرکت مهم در توسعه کمی خط تولید و اصلاح GMP در شرکت لابراتوارهای رازک راه اندازی شد.

تنها راه تضمین امنیت دارویی الگوی اقتصاد مقاومتی است

مقاله دکتر صالح رحیمی رئیس برنامه ریزی استراتژیک TPICO در مورد ضرورت رویکرد اقتصاد مقاومتی در صنعت دارو در روزنامه شماره 800 سپید مورخ 1395/2/29 به چاپ رسید.

پانزدهمین نشست هم اندیشی مدیران منابع انسانی TPICO برگزار شد

اولین نشست هم اندیشی خبرگان نظام دارویی کشور برگزار شد

بررسی فرصت ها و چالش های پیش روی صنعت داروی ایران در مسیر الحاق به سازمان جهانی تجارات (WTO)

تعهد هلدینگ دارویی تامین به سیستم پیشگیری از عوارض ناخواسته داروها

مشاور اجرایی تضمین کیفیت هلدینگ دارویی تامین گفت: هلدینگ دارویی تامین اجتماعی به عنوان یک بخش بزرگ اثرگذار در حفظ منافع عام و دخیل در سلامت مردم خود را متعهد به سیستم فارماکوویژیلانس می داند .

آمادگی هلدینگ دارویی تامین برای همکاری با خارجی ها

"دكتر محمدرضا شانه ساز" در سمینار هم انديشي مديران عامل دارويي تامين در ارتقای نظام تضمين كيفيت با تاكيد بر نقش ارتقای كيفيت محصولات دارويي در توسعه تجارت جهاني گفت: هلدینگ دارویی تامین در راستاي سياست كسب و كار در تراز جهاني، خود را ملزم به تدوين برنامه استقرار سيستم تضمين كيفيت براي توسعه و همكاري هاي مشترك با شركت هاي خارجي و توسعه بازار مصرف جهاني كرده است .

تاکید بر ارتقای کیفیت محصولات هلدینگ دارویی تامین

«دکتر سید حمید خویی» نایب رییس هیات مدیره شرکت دارویی تامین، با تاکید بر اولویت این هلدینگ در ارتقای کیفیت محصولات گفت: ارتقای کیفیت با شروع دوران مدیریت حاضر از اولویت‌های جدی در شرکت‌های دارویی تامین اجتماعی است و همواره تیم‌های تخصصی و دست اندرکاران مجموعه برای دستیابی به این مهم تلاش‌های بسیاری می‌کنند و برگزاری مستمر و دوره‌ای سمینارهای هم اندیشی نیز در این راستاست.

شرکت دارویی ره آورد تأمین دانش بنیان شد

پس از ماه¬ها تلاش و ممیزی های حرفه¬ای کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های دانش بنیان تحقق یافت

سه شرکت از گروه دارویی تأمین گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان دریافت کردند

رونمایی وزیر از 14 قلم داروی جدید شرکت های هلدینگ دارویی تأمین (تیپیکو)

مراسم رونمایی از 14 قلم داروی جدید توسط شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین در مجموعه کارخانجات شرکت دارو پخش با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت پرتغالی بلوفارما و تیپیکو

شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین( تیپیکو) و شرکت پرتغالی «بلوفارما»، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.