آرشیو اخبار

تماد در جهت رفع چالش آنتی بیوتیک ها گام برمی‌دارد

شرکت تولید مواد اولیه داروپخش(تماد) با هدف کمک به رفع کمبودهای کشور در حوزه داروهای تولید آنتی بیوتیک‌، تولید تحقیقاتی یکی از محصولات خوراکی این محصولات را با موفقیت به انجام رساند.

بازدید علمی دانشجویان از شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران

تعدادی از دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جهت ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه از شرکت داروسازی بیوتیک سازی ایران بازدید کردند.

فرمانده سپاه از کلرپارس تقدیر کرد

فرمانده سپاه شهرستان بستان آباد با حضور در شرکت کلر پارس از مدیرعامل این شرکت برای تحقق اهداف بسیج و سپاه در عرصه های فرهنگی اجتماعی تقدیر کرد.

منابع انسانی ارزشمند ترین سرمایه سازمان

مدیر اداری و منابع انسانی شرکت کلر پارس در در جلسه کمیته رفاهی و وام این شرکت، از منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه هر سازمان نام برد و بر اجرای برنامه های حمایتی از پرسنل شرکت تاکید کرد.

کلرپارس واحد نمونه استاندارد سال 1401

در آیین تجلیل از واحدهای نمونه کیفی ملی و استانی آذربایجانشرقی شرکت کلرپارس به عنوان واحد نمونه کیفی استانی انتخاب شد.

گام مهم تیپیکو در تامین نیاز کشور به داروهای بیهوشی

با تولید یک داروی بیهوشی تزریقی برای اولین بار در ایران در شرکت شهید قاضی از شرکت‌های تابعه هلدینگ تیپیکو، امکان تامین نیاز کشور به این دارو و زمینه قطع واردات آن فراهم شده است.

رکورد تولید سوسپانسیون خوراکی در تاریخ فارابی شکسته شد

شرکت داروسازی فارابی از زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با تولید سه میلیون و دویست هزار عدد سوسپانسیون خوراکی در آبان ماه 1401 نسبت به ماه گذشته 129 درصد رشد تولید داشته است.

پنجمین کارگروه صادرات تیپیکو برگزار شد

پنجمین کارگروه صادرات هلدینگ دارویی تامین به میزبانی شرکت پارس دارو برگزار شد

بازدید مدیرعامل تیپیکو از شرکت دانش بنیان دارویی ره‌آورد تأمین

دکتر منصور نکوئی‌نیا مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین روز جمعه 4 آذرماه 1401 از کارخانه دارویی ره‌آورد تامین بازدید کرد.

کتامین برای اولین بار در کشور تولید و وارد بازار شد

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین از بومی سازی و تولید داروی بیهوشی کتامین ایرانی در یکی از شرکتهای زیر مجموعه این هلدینگ دارویی خبر داد.

تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۱ به مدیرعامل داروسازی زهراوی اهدا شد

تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۱ به دکتر فرهاد کیافر مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت داروسازی زهراوی اهداء شد.

اهدا نشان عالی مدیر سال به دکتر محمدرضا مرادی مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش

هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیران سال روز سه‌شنبه یکم آذرماه 1401 در مرکز همايش‌های بین المللی صدا و سيما برگزار و مدیرعامل شركت توزیع داروپخش موفق به دریافت تنديس و لوح نشان عالی مدیریت شد.

اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت پارس دارو

در هفتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۱ به دکتر سهیل سهیلی مدیرعامل شرکت داروسازی پارس دارو اهداء شد.

جلسه مشترک مدیرعامل تیپیکو با ريیس انستیتو پاستور ایران

بمنظور ارتباط بیشتر صنعت با دانشگاه جلسه مشترک هلدینگ تیپیکو و انستیتو پاستور ایران با حضور رئیس انستیتو پاستور برگزار شد.

تخصیص ارز نیمایی مواد اولیه در داروسازی ابوریحان در کمتر از ۲۴ ساعت عملیاتی شد

پس از افزایش ظرفیت و خطوط تولید برخی شرکت‌های داروساز ازجمله داروسازی ابوریحان در جهت رفع پیشامد بحران دارویی کشور و با حمایت سازمان غذا و دارو، تخصیص ارز جهت تامین مواد اولیه داروهای در معرض کمبود در ابوریحان ۲۴ ساعته تایید شد.

کلرپارس؛ صادرکننده نمونه استانی

در بیست‌و‌ششمین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی که با حضور فعالان اقتصادی، صادرکنندگان نمونه، مسئولان کشوری از جمله دکتر دانش جعفری، عضو مجمع تشخیص مصلحت، دکتر صفری، معاون وزیر خارجه، استاندار آذربایجان شرقی دکتر عابدین خرم و نمایندگان مجلس در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد، شرکت کلرپارس مفتخر به کسب عنوان “صادرکننده نمونه” استانی شد.

تولید ۸ برابری آنتی‌بیوتیک‌ها در کشور به روایت سایت کدال

در حالی برخی مقامات مسئول در دولت گذشته، آمارهای ارائه شده در حوزه تولید آنتی‌بیوتیک‌ها را غیرمنطقی دانسته‌اند که آمارهای منتشر شده از میزان رسمی تولید این محصولات از سوی شرکت‌های بورسی در سایت کدال، این آمار را کاملا تایید می‌کند.

هم افزایی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از دو شرکت تحقیقاتی و مهندسی توفیق دارو و لابراتوارهای رازک بازدید کردند.

ایجاد شوراهای سازش در کارخانجات صنعتی آذربایجان شرقی

در مجمع مدیران اداری و منابع انسانی کارخانجات استان آذربایجان شرقی که به میزبانی شرکت کلر پارس تبریز برگزار شد، بر لزوم ایجاد شوراهای سازش در کارخانجات صنعتی استان تاکید شد.

حضور تیپیکو در بازارهای دارویی ونزوئلا

در دیدار مدیرعامل تیپیکو با مدیرانی از بخش‌های صنعت دارو و وزارت کشاورزی کشور ونزوئلا بر توسعه همکاری مشترک و حضور تیپیکو در بازارهای دارویی ونزوئلا تاکید شد.