1401/09/26

دریافت نشان "چهره نامی صنعت و اقتصاد ایران" توسط 4 شرکت زیرمجموعه تیپیکو

در آیین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد ایران، مدیران عامل4 شرکت تحقیقاتی ومهندسی توفیق دارو، توزیع داروپخش، کلر پارس و داروسازی شهید قاضی به‌عنوان چهره‌های نامی و ملی در شکوفایی اقتصاد کشور انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، چهارمین اجلاس سراسری چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد ایران 23 آذرماه  1401در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا وسیمای تهران برگزار شد. در این دوره از اجلاس چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور، تولیدکنندگان برتر صنعت با ارزیابی‌های عمومی و با توجه به راهبردهای توسعه ای، میزان تاثیرگذاری در تولید ناخالص داخلی و نیز کارآفرینی و بالا بردن نرخ اشتغال انتخاب و معرفی شدند.
در جریان برگزاری این اجلاس مدیران عامل 4 شرکت زیر مجموعه تیپیکو؛ دکتر سید داورسیادت مدیرعامل شرکت تحقیقاتی و مهندسی توفیق دارو، دکتر سعید باسمنجی مدیرعامل داروسازی شهید قاضی، دکتر محمدرضا مرادی مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش و مهندس ابوالفضل باباپور مدیرعامل شرکت کلرپارس به‌عنوان چهره‌های نامی و ملی در شکوفایی اقتصاد کشور انتخاب و نشان عالی این اجلاس را دریافت کردند.
شایان ذکر است در این اجلاس ایمان مصدری، مدیر عامل سازمان متخصصین و مدیران ایران، دکتر عباسی، مدیر کل دفتر هماهنگی و امور سرمایه گذاری و اشتغال وزارت کشور، امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صبوری زاده ، مشاور عالی وزارت اقتصاد و دارایی و ریاست کارگروه کارآفرینی و تحول تولید دیده بان عدالت و شفافیت، دکتر اسفنانی، نماینده ادوار شورای اسلامی و معاون و سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی سخنرانان اصلی اجلاس بودند که پیرامون کسب و کار در شرایط جدید و روش های گشایش اقتصادی برای سازمان‌ها به ایراد سخن پرداختند.

گزارش تصویری