1401/10/12
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛

شرکت کلرپارس 2 رکورد موفقیت آمیز دیگر ثبت کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در بازدید از شرکت کلرپارس از ثبت 2 رکورد موفقیت آمیز در عرصه تولید، فروش و صادرات این مجموعه خبر داد و از مدیریت و کارکنان این مجموعه برای ثبت این رکورد قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو؛ صابر پرنیان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در بازدید از شرکت کلرپارس با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در انعکاس موفقیت‌های یک مجموعه گفت: ثبت یک عملکرد موفقیت آمیز دارای اهمیت است اما انعکاس آن نیز اهمیتی شایان توجه دارد و باید در این خصوص نیز برنامه‌ریزی کرد.
وی با اشاره به صادرات ۶۶۰ هزار دلاری و همچنین فروش ۸۹ میلیارد تومانی کلرپارس در آذرماه 1401 گفت: ثبت این رکورد ویژه نشان دهنده عزم راسخ مدیریت و تلاش کارکنان این مجموعه در راستای پیشرفت و توسعه کشور است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ شرقی ادامه داد: کلرپارس توانسته است به رکورد تولید روزانه 47 هزار تن محصول منحصر بفرد آب اکسیژنه دست پیدا کند، که تولید این محصول در این مقیاس نشان می دهد که کلرپارس نه تنها در کشور، بلکه در منطقه و جهان نیز جایگاه ویژه ای دارد.
در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت کلرپارس گزارشی از عملکرد این شرکت ارائه داد.
ابوالفضل باباپور از کسب رتبه دوم صادرات بین شرکت‌های تابعه هلدینگ دارویی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در ماه گذشته خبر داد و افزود: کسب این موفقیت بدون کمک کارکنان ساعی شرکت کلرپارس میسر نبود.
وی افزود: با تلاش شبانه روزی این کارکنان و متخصصان موفق شدیم در شرایط تحریمی، برخی از قطعات را در داخل کشور بومی سازی کنیم و در این زمینه به خودکفائی برسیم.
مدیرعامل شرکت کلرپارس در این جلسه به سود خالص دوره سنتی به 8 ماهه شرکت بالغ بر مبلغ 184 میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه توانستیم در این مدت به جهش سود 122 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دست پیدا کنیم.