• فرصت های هم افزایی در روز روابط عمومی ها

  اخبار صفحه اول

  تصمیماتی جدی در گردهمایی مدیران عامل و مسئولان روابط عمومی شرکت های گروه دارویی تامین گرفته شد

  ادامه»
 • تصحیح قیمت‌ ها؛ ‌دوای درد صنعت داروی کشور

  صنعت دارو، اخبار صفحه اول

  بررسی مصائب بازار دارو در گفت‌وگو با رئیس انجمن علمی داروسازان ایران

  ادامه»
 • پارس دارو و تندیس ملی صنعت سلامت محور

  دستاوردها، اخبار صفحه اول

  تندیس اجلاس ملی صنعت سلامت محور به دکتر براهیمی مدیرعامل شرکت پارس دارو رسید

  ادامه»
 • آثار ویرانگر قاچاق و واردات دارو

  اخبار صفحه اول، اخبارعمومی

  واردات بی رویه و قاچاق دارو از مبادی مختلف، یکی از خطوط تولید شرکت داروسازی اکسیر را در معرض تهدید و تعطیلی قرار داده است

  ادامه»
 • آنتی بیوتیک سازی ایران واحد نمونه صنعتی

  دستاوردها، اخبار صفحه اول

  شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران برای دومین سال متوالی به عنوان واحد نمونه صنعتی برگزیده شد

  ادامه»

 

 

درباره TPICO

شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) بزرگترین هلدینگ دارویی کشورست که از سال 1382 در تمامی حوزه های دارویی و زنجیره تامین دارو فعالیت داشته و بزرگترین صادرکننده محصولات دارویی در میان تمامی مجموعه های دارویی کشور محسوب می شود .

شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ با هدف ایجاد فضایی نو در صنعت دارو، در صدد ارتقاء جایگاه صنایع مرتبط بوده و  تغییر و توسعه زنجیره تامین دارو را دستور کار قرار داده اند. 

 

1

بزرگترین صادرکننده محصولات و فرآورده دارویی در کشور

 

10000+

بیش از 10000 نیروی انسانی فعال در 32 شرکت مرتبط با دارو

 

50+

صادرات مواد اولیه و محصولات نهایی دارویی به بیش از ۵۰ کشور

٪60+

تولید قریب به 60 درصد مواد اولیه دارویی کشور

٪30+

توزیع قریب به 30 درصد محصولات و فرآورده های صنعت داروی کشور

٪30+

تولید بیش از 30 درصد محصولات نهایی و فرآورده دارویی کشور

 • تحقیق و توسعه

  تحقیقات:

  واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های گروه دارویی تامین از فعال ترین واحدها در زمینه توسعه مواد اولیه و فرآورده های دارویی جدیدند، که ماموریت شان توسعه محصولات نوآورانه و تحقیق در زمینه فناوری است  

 • تولید مواد اولیه:

  شرکت TPICO به عنوان بزرگترین مجموعه فعال در تولید مواد اولیه دارویی با مدیریت و مالکیت 11 شرکت تولیدی در سطح ملی و فراملی، با ارزشمندترین سرمایه خود یعنی منابع انسانی فرهیخته، متخصص، کارآمد و مجرب با هدف کمک به خود کفایی کشور، تقویت بنیانهای صنعت مواد اولیه دارویی و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی فعالیت می نماید. شرکت های تولید کننده مواد اولیه دارویی در TPICO با استفاده از مدیریت علمی، فناوری جدید و پیشرفته و تحقق معیارهای تعالی سازمان، ضمن ایجاد مزیت های رقابتی در مقابل جامعه، مشتریان، کارکنان، سرمایه گذاران و سایر ذینفعان پاسخگو می باشند و اعتبار و شهرت خود را در تولید و عرضه محصولات و خدمات با کیفیت مطلوب جهانی به همراه رعایت حقوق مشتریان ، شهروندان و حفظ محیط زیست دنبال می کنند.

 • تولید محصول نهایی

  شرکتهای فعال در تولید محصول نهایی:

  الف) محصولات انسانی: این شرکت دارای 11 کارخانه تولید کننده محصولات دارویی انسانی با بیش از 800 قلم محصول دارویی در 32 حوزه درمانی می باشد که تولید 27% از آنها انحصاری بوده و سهم بازار این محصولات بر اساس آمارنامه دارویی کشور حدود 35 % می باشد.

  ب) محصولات دامی: این شرکت دارای 4 کارخانه تولید محصولات دامی در گروه های درمانی آنتی بیوتیک، ضد انگل، هورمون ها، بیهوش کننده ها، بیحس کننده ها، ضد التهاب، داروهای سوء هاضمه، محرک های رشد، ضدعفونی کننده ها، شوینده ها، ویتامین ها، عناصر معدنی، الکترولیت، نهاده های تغذیه ای و داروهای متفرقه است که بر اساس آمار سازمان دامپزشکی 15% سهم بازار کشور را به خود اختصاص داده است.

 • توزیع کشوری

  توزیع دارو:

  شركت TPICO با مديريت و مالكيت 4 شركت توزيع داروي انساني و دامي و با داشتن حدود 30% سهم بازار، به عنوان بزرگترين شركت توزيع داروي كشور محسوب می­گردد به گونه­ ای که تمامي داروخانه­ هاي سراسر كشور را با رعايت الزامات استاندارد كيفي GDP تحت پوشش دارد.
  تمامي سفارشات دارو از داروخانه­ هاي كشور به صورت الكترونيكي و بوسيله دستگاه هاي PDA دريافت مي­گردد و در اسرع وقت از انبارهاي مختلف منطقه­ اي به داروخانه­ ها توزيع ميشود.
  تمامي انبارهاي اين شركت با بالاترين استانداردهاي سيستم كيفيت فعال بوده و به طور منظم تحت مميزي داخلي و خارجي سيستم مديريت كيفيت GSP قرار دارند.

 • بازرگانی و خدمات

  شرکتهای فعال در بازگانی و خدمات:

  دو شركت از شركت­ هاي تابعه TPICO در بخش بازرگاني فعالبوده و اين شركت ­ها با انجام واردات داروهاي ساخته شده، ‌مواد اوليه و انتقال دانش ساخت فرآورده هاي دارويي، و با در اختيار داشتن نمايندگي از كمپاني­ هاي معتبر امريكايي و اروپايي­ و ایجاد ‌روابط مناسب تجاري و برخورداري از اعتماد طرفهای خارجی توانسته اند گام مؤثري را در جهت كمك به رفع كمبودهاي دارويي و دارورساني به بيماران عزير بردارند.