1402/09/02
با حضور دکتر حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور؛

دومین کنگره ۱۴۰۰۰ شهید کارگری کشور به میزبانی تیپیکو برگزار شد

دومین یادواره ۱۴۰۰۰ شهید کارگری با حضور دکتر حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور به میزبانی تیپیکو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج دومین یادواره ۱۴۰۰۰ شهید کارگری با حضور دکتر حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور روز پنجشنبه 2 آذر 1402به میزبانی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در محل شرکت کارخانجات داروپخش برگزار شد.
دکتر براتی سده، رئیس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی و افتخار از میزبانی تیپیکو در دومین یادواره شهدای کارگری گفت؛ مهمترین ویژگی شهدا عمل به تکلیف زمان بود، شهدای دفاع مقدس با هرشغل و جایگاهی که داشتند احساس تکلیف می کردند در صحنه حاضر می شدند و درخط مقدم جبهه حضور پیدا می کردند.
وی افزود؛ رعایت حق الناس از دیگر خصلت های بارز بسیجیان است و به هر مقداری که مسؤلیت اجتماعی و عرصه فعالیت شهیدان و بسیجیان خطیر بود، احساس تکلیف و عمل به حق الناس برای آنها نیز دارای اهمیت و مهم بود.
دکتر حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در این کنگره با تفسیر آیاتی از کلام الله مجید در خصوص نقش پیامبران در هدایت امت ها، نقش آفرینی و جایگاه شهدا خصوصاً شهدای کارگر گفت: بوسیدن دست کارگر توسط پیامبر عظیم الشان (ص) در واقعه تبوک را مایه افتخار قشر عظیم کارگر دانست.
معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارخانجات داروپخش، شهید قاسم سلیمانی را از نمونه های عالی انسان های با تقوا و شجاع در عرصه جهاد و از خودگذشتگی در مسیر دفاع از اسلام نام برد.
دکتر حسینی در ادامه گفت: ایران تا قبل از انقلاب اسلامی به دلیل سلطه آمریکا فرصت خودکفایی و پیشرفت نداشت اما شاهد هستیم که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی ما به استقلال در تمامی ارکان پیشرفت و شکوفایی در توانمندی ها رسیده ایم.وی کشور را رو به رشد و توسعه دانست و از افتتاح ۵۰۰۰ واحد تولیدی در دوران ریاست جمهوری دکتر رئیسی نام برد
تجلیل از خانواده های معزز شهدای گروه دارویی تامین از جمله خانواده شهیدان محمد حضرتی، عباس توسلی، مجتبی اسدالهی، گل احمد حسینی، مجید کمالی، عباس غضنفریان، صمد منصوری از دیگر برنامه های یادواره شهدای کارگر بود.
لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم از یادمان شهدای شرکت کارخانجات داروپخش رونمایی شد.
 انتهای پیام/

گزارش تصویری