1402/08/17
با حضور مدیران عامل هلدینگ های دارویی و مقامات لشکری و کشوری؛

ششمین یادواره شهدای داروساز برگزار ‌شد

ششمین یادواره شهدای داروساز با حضورمدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های دارویی در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، ششمین یادواره شهدای داروساز عصر روز سه شنبه 16   آبان‌ماه 1402 در دانشکده داروسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضورمدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های دارویی، معاونت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خانواده شهدای داروساز و ایثارگران برگزار شد.
دکتر حسین عطار، سرپرست و عضو هیئت‌مدیره با همراهی معاونین و مدیران تیپیکو وهمچنین تعدادی از مدیران‌عامل شرکت‌های تابعه در این همایش حضور حضور داشتند.
دبیر ششمین یادواره شهدای داروساز ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این رویداد معنوی در تمامی این دوره ها تجلیل کرد، شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین افتخار میزبانی دومین یادواره شهدای دارو ساز را داشت.
در پایان این همایش ضمن تجلیل از شهدا و تقدیر از خانواده آنها از کتاب زندگی شهید دکتر ولیان نیز رونمایی شد. شهید ولیان از جمله شهدای داروساز است که در زمان جنگ تحمیلی به شهادت رسید و این کتاب هم به ذکر خاطرات و شرح زندگی او می‌پردازد.
شایان ذکرست مقرر شد هفتمین دوره یادواره شهدای داروسازی در سال 1403 و به میزبانی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شود.
پایان پیام/