1402/08/18
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

دکتر عارف نوروزی به عنوان مدیرعامل جدید شستا منصوب شد

آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت‌ سرمایه گذاری تامین اجتماعی روز پنجشنبه ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲ با حضور دکتر مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شستا برگزار شد.
در این آیین عارف نوروزی طی حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) منصوب شد .

متن حکم به شرح ذیل است:
با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و به استناد صورتجلسه ۲۱۲۴ مورخ 1402/۰۳/08هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و همچنین صورتجلسه شماره ۳۳۵ مورخ 1402/۰۸/17هیئت مدیره این شرکت و نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی(شستا) منصوب می‌شوید.
در ادامه این حکم آمده است: از درگاه خدواند منان توفیقات روزافزون جنابعالی را در انجام شایسته تکالیف تعیین‌شده در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رویکرد تحول، عدالت و اعتمادافزایی و استفاده از نیروهای جوان و متخصص انقلابی و جهادی در جهت و صیانت از منافع ذی‌نفعان و سهام‌داران این شرکت در دولت مردمی سیزدهم مسألت می‌نمایم.
عارف نوروزی، سرپرستی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، عضویت در هیات مدیره و قائم مقامی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعاملی گروه توسعه اقتصادی تدبیر، مدیر عاملی بنیاد برکت و مسئولیت هیات مدیره شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو ، بیمه پارسیان و سرمایه گذاری سمند ، ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی شرکت های گروه بازرگانی وحمل و نقل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.
شایسته ذکر است در این آیین دکتر غلامرضا رحیمی نیز به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره شستا معارفه شدند.
دکتر غلامرضا رحیمی سابقه عضویت در هیئت مدیره هلدینگ نفت،گاز و پتروشیمی تامین شستا را در کارنامه خود دارد.
پایان پیام/

گزارش تصویری