1402/08/14
در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوری نانو1402:

حمایت تیپیکو از شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری نانو

دکتر حسین عطار، سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین به همراه معاونین و مدیران مربوطه از آخرین دستاوردها و تحولات حوزه فناوری‌ نانو در نمایشگاه نانو 1402 بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو ، دکتر حسین عطار، سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین به همراه معاونین و مدیران مربوطه از آخرین دستاوردها و تحولات حوزه فناوری‌ نانو در نمایشگاه نانو 1402 بازدید کرد.
این رویداد در حوزه‌های مختلفی نظیر نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، دارو،آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته‌بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته درحال برگزاری می باشد.
دکتر عطار ضمن بازدید از غرفه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، غرفه باشگاه دانش آموزی نانو و دیگر شرکت های دانش بنیان حاظر در محل نمایشگاه های بین المللی تهران با مسئولین و پژوهشگران حوزه نانو گفتگو کرد و افزود: شرکت های پخش هلدینگ تیپیکو از توزیع محصولات دانش بنیان سلامت محور نانو حمایت می نماید.
سرپرست شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین گفت: تیپیکو در راستای توسعه دانش فنی و تجاری سازی محصولات شرکت های دانش بنیان و با توجه به مسئولیت اجتماعی که دارد از کسب و کارهای کوچک  حوزه نانو حمایت می نماید.
دکتر عطار تاکید کرد: این نمایشگاه موقعیت مناسبی برای همکاری‌ فناورانه میان استارت‌آپ‌ها و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور در مسیر تجاری‌سازی محصولات فراهم می‌آورد و با ایجاد  فضای گفتگو میان صاحبان صنایع با شرکت‌های دانش‌بنیان نیازهای صنایع شناسایی شده و بخشی از این نیازهای صنعتی با فناوری‌های داخلی تأمین شود.
نمایشگاه نانو 1402 با حضور شرکت‌ها و فعالان حوزه فناوری‌نانو برای آشنایی با آخرین دستاوردها و تحولات حوزه فناوری‌ نانو در محل سالن‌های ملل و خلیج‌فارس نمایشگاه بین المللی تهران از 13 الی 16 آبان‌ ماه 1402 در حال برگزاری میباشد.
انتهای پیام/

گزارش تصویری