1402/08/10
در راستای ایجاد ارتباط دوطرفه با پزشکان متخصص؛

حضور اعضای هیئت‌مدیره انجمن بیهوشی ایران در شرکت کارخانجات داروپخش

در راستای آشنایی بیشتر متخصصان انجمن بیهوشی ایران با دستاوردهای دارویی و محصولات جدید تولیدی اعضای هیات مدیره انجمن بیهوشی ایران از شرکت کارخانجات داروپخش بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، در راستای آشنایی بیشتر متخصصان بیهوشی ایران  با ظرفیت‌ها و توانمندی  تولید دارو جمعی از متخصصان این حوزه و اعضای هیئت‌مدیره انجمن بیهوشی ایران از شرکت کارخانجات داروپخش بازدید کردند.
اعضای هیات مدیره انجمن بیهوشی ایران از خطوط تولید استریل، جامدات و آزمایشگاه شرکت کارخانجات داروپخش بازدید کردند.
دکتر محمد مسعود علیمراد مدیرعامل شرکت کارخانجات داروپخش در این دیدار با عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در این جلسه اظهار داشت: ایجاد ارتباط دوطرفه با قشر پزشکان متخصص برای شرکت کارخانجات داروپخش بسیار با اهمیت است.
وی افزود: بهره گیری از مشورت متخصصان این حوزه می تواند در تامین و تولید نیاز دارویی کشور بیسیار نقش آفرین باشد.
مدیرعامل شرکت کارخانجات داروپخش با بیان اینکه استفاده از خرد جمعی و ایجاد ارتباط با متخصصان برای این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است، بیان کرد: با توجه به سابقه بالا و ظرفیت‌های این شرکت در مواقع لزوم برای تامین  برخی از اقلام داروهای کمبود بازار در سبد دارویی کشور ورود کرده است.
دکتر علیمراد با بیان اینکه اقدامات زیادی در این بخش انجام شده است، عنوان کرد: سعی ما کمک به وزارت بهداشت با تمام توان بوده و در این راه تقریبا به همه درخواست‌ها پاسخ داده‌ایم.
در این بازدید  دکتر فریبرز رسا، معاونت بازاریابی، فروش و صادرات شرکت کارخانجات داروپخش در مورد پیشینه و سوابق این شرکت و اقلام و اشکال دارویی تولیدی در این واحد توضیحاتی را ارائه کرد.
همچنین دکتر سعیده رحیمی گللو مدیر فروش شرکت کارخانجات داروپخش با تقدیر از حضور اعضای هیئت‌مدیره انجمن بیهوشی ایران برای حضور در این شرکت از لزوم مشارکت و همفکری در تولید داروهای مورد نیاز کشور سخن گفت
انتهای پیام/
 

گزارش تصویری