1402/03/06
دکترمرتضوی در جمع مدیران روابط‌عمومی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

روابط‌عمومی‌ها پاسداران عزت ایران اسلامی‌اند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: روابط‌عمومی‌ها پاسداران عزت ایران اسلامی‌اند و باید خدمات نظام را به سرمایه اجتماعی تبدیل کنند.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، دکتر سیدصولت مرتضوی در نشست سراسری مدیران روابط‌عمومی سازمان‌ها، استان‌ها، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی اظهار داشت: خرمشهر در تاریخ انقلاب اسلامی به واسطه رشادت‌های بزرگان دفاع مقدس تمدن‌ساز شد.
وی به اهمیت آزادسازی خرمشهر برای همه آزادی‌خواهان جهان اشاره کرد و گفت: مدافعان دروغین حقوق بشر در آن زمان در مقابل کشتار کودکان خردسال و زنان باردار سکوت کردند.
دکتر مرتضوی روابط‌عمومی‌ها را حلقه واسط و اثرگذار بین حاکمیت و آحاد مختلف مردم خواند و افزود: روابط‌عمومی‌ها امروزه به مانند سرداران دوران دفاع مقدس باید از حیثیت و دستاوردهای نظام اسلامی دفاع کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شدت اثرگذاری جنگ نرم را مخرب‌تر از جنگ سخت عنوان کرد و گفت: دشمنان در جنگ نرم در نگاه نخست رفتارهای اجتماعی را تغییر می‌دهند و تلاش می‌کنند ارزش و کرامت انسان پایمال شود.
وی با تأکید بر این‌که جایگاه روابط‌عمومی‌ها باید توسعه و ارتقاء یابد، بیان کرد: روابط‌عمومی‌ها پاسداران عزت ایران اسلامی‌اند و باید خدمات نظام را به سرمایه اجتماعی تبدیل کنند.

دکتر مرتضوی گفت: روابط‌عمومی‌ها باید به تعالی اهداف سازمان و اعتمادسازی توجه کرده و گرفتار بازی‌های سیاسی و اداری و وابستگی صرف به مدیران نشوند.
وزیر کار در تعبیر دیگری روابط‌عمومی‌ها را افسران جهاد تبیین نام برد و افزود: در جهاد تبیین توانمندسازی نیروی انسانی و به استخدام درآوردن ابزارهای تبیینی مهم است.
وی اظهار داشت: تبیین باید بر جان‌ها اثر بگذارد و به توسعه سرمایه اجتماعی در كشور منجر شود.
دکتر مرتضوی در بخش دیگری به تشریح خدمات گسترده و دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت مردمی پرداخت و گفت: باورپذیری اقدامات، ارائه طرح‌های جدید و خلاقانه، آموزش و توانمندسازی مجموعه روابط‌عمومی‌ها باید مدنظر باشد.
انتهای پیام/