1402/02/13

وزیر کار از کارگر نمونه شرکت کارخانجات داروپخش تقدیر کرد

دکتر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوحی از سید حسین حسینی طبا کارگر نمونه شرکت کارخانجات دارو پخش تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، در مراسمی که روز گذشته( 12 اردیبهشت‌ماه 1402) به‌مناسبت هفته کارگر با حضور دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و حمید رضا الله‌بداشتی، رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در شرکت مگا موتور برگزار شد، دکتر مرتضوی با اهدای لوحی، از سید حسین حسینی‌طبا کارگر نمونه شرکت کارخانجات دارو پخش تقدیر کرد.
 متن این لوح تقدیر بدین شرح است؛
جناب آقای سید حسین حسینی‌طبا، پس از حمد خدا و درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص) پویایی و پایایی صنعت و رونق کار در کشور مدیون دلیر مردانی است که با غیرت و تلاش مثال زدنی خود در برابر تحریم‌های ظالمانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مسلح به ایمان راسخ و عزم جهادی با پیروی از آرمان‌های شهدایی هستند که در سخت‌ترین روزهای انقلاب بهترین آموزگار مقاومت و پیروزی بودند.
 به پاس خدمات ارزشمند و تلاش صادقانه جنابعالی در تحقق امر تولید و پیشبرد اهداف عالیه صنعت کشور و بنابه پیشنهاد سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ این لوح سپاس تقدیم شما می‌گردد. امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در راه مقدس گام برداشته و در توسعه و آبادی ایران عزیز موید و منصور و نقش آفرین باشید.
سید صولت مرتضوی - وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
 حمید رضا الله‌بداشتی-  فرمانده سازمان بسیج کارگری