1402/02/09

انتخاب ژلاتین کپسول ایران به عنوان گروه کار نمونه ۱۴۰۱

مهندس محمود نظری، مدیر انفورماتیک شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با عنوان "گروه کار نمونه سال ۱۴۰۱" در سی و چهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران با اهدا تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، عصر روز چهارشنبه ۶ اردیبهشت ماه، مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان تهران با حضور استاندار تهران، مدیر کل اداره کار استان تهران و سایر مدیران وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و مدیران سایر شرکت ها در محل سالن همایش های شرکت ساپکو برگزار شد.
واحد انفورماتیک شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با طراحی و بومی سازی ساخت دستگاه دیتالاگر و معرفی آن به جشنواره و پس از ارزیابی داوران، به عنوان یکی از منتخبین این جشنواره قرار گرفت و از مدیر انفورماتیک ژلاتین کپسول تقدیر به عمل آمد.
مهندس محمود نظری در این رابطه اظهار داشت: دستگاه دیتالاگر از لحاظ ساختاری در حوزه اینترنت اشیا قرار می گیرد و کاربرد آن به طور کلی جمع آوری اطلاعات مختلف از محیط است که در نمونه ساخته شده توسط ما، اختصاصاً دما و رطوبت محیط جمع آوری و ذخیره شده و برای تحلیل در اختیار کارشناس مربوطه قرار خواهد گرفت.
در حال حاضر دستگاه های موجود مورد استفاده در کشور، نمونه های خارجی هستند که قیمت قابل توجهی دارند و آن هم اطلاعات را صرفاً به صورت آفلاین ذخیره میکند. اما هزینه نمونه ساخته شده توسط این واحد در حدود ۱۰ درصد از قیمت نسخه خارجی آن است که وجه تمایز آن نسبت به دستگاههای ساخته شده می تواند ذخیره اطلاعات، را هم به صورت آفلاین و هم آنلاین ثبت و نمایش دهد و این موضوع سبب می شود تا کارشناس در هر لحظه اطلاعات لازم را دریافت و ارزیابی کنند.
مدیر انفورماتیک ژلاتین کپسول در ادامه گفت: دریافت این جایزه برای اینجانب به عنوان نماینده شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران و خصوصاً همکاران خود، بسیار ارزشمند است و جا دارد تا از دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیرعامل شرکت، بدلیل اینکه این فرصت را در اختیار بنده و همکارانم جهت ساخت این دستگاه قراردادند سپاسگزاری کنم. قطعاً این اتفاق موجب می شود تا بنده و سایر کارکنان و متخصصین شرکت برای ادامه فعالیت ها و مواردی از این دست انگیزه بیشتری پیدا کرده و بدنبال دستیابی به تکنولوژی های روز و بومی سازی آن باشیم تا ان شاء الله ثمرات آن برای کشور عزیزمان نیز باشد.