1401/02/21

دکتر منصور نکویی‌نیا، مدیرعامل جدید تی‌پی‌کو شد

با حضور مدیرعامل شستا

به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو؛ چهارشنبه 21 اردیبهشت‌ماه 1401، مهندس ابراهیم بازیان، مدیرعامل شستا با همراهی معاونان و مدیرانی از شستا و تی‌پی‌کو در سالن اجتماعات تی‌پی‌کو حضور یافته و ضمن امضای احکام دکتر منصور نکویی‌‌نیا، مدیرعامل جدید و دکتر بهروز براتی، عضو جدید هیئت مدیره  تی‌پی‌کو، از دکتر محمد نادری علیزاده هم تقدیر کرد.

دکتر محمد نادری علیزاده در روز پایانی مدیرعاملی خود در تی‌پی‌کو و در سخنانی کوتاه گفت:

جز قدردانی از مجموعه وزارتخانه و شستا حرفی برای گفتن ندارم و از تمامی عزیزانم در تی‌پی‌کو که در چند ماه گذشته برادرانه در کنار من بودند، تشکر می‌کنم و از همگی برای مزاحمت‌ها حلالیت می‌طلبم.

نادری در ادامه گفت: خدمت دکتر نکویی‌نیا مدیرعامل جدید خیر مقدم عرض می‌گویم و آرزو می‌کنم تی‌پی‌کو کماکان رو به جلو باشد و مانند همیشه در صنعت دارویی کشور بدرخشد.

دکتر منصور نکویی‌نیا، مدیرعامل جدید تی‌پی‌کو در جلسه معارفه گفت:

افتخاری است که در مجموعه معظم تی‌پی‌کو فرصت مجدد خدمت و همکاری را پیدا کرده‌ام. تی‌پی‌کو وامدار مدیران ارزشمند گذشته و مجاهدت پیشینیان است و این موقیعیت به‌سادگی به‌دست نیامده، قدردانی می‌کنم و امیدوارم علاوه بر حرکت به سمت ظرفیت‌هایی بیشتر، برای تی‌پی‌کو هم فرصت‌هایی تازه‌ فراهم شود و بتوانیم با ورود به مسیرهای دانش‌بنیان، ورود به حوزه داروهای های‌تک و بایوتک را فراهم کنیم و آینده‌ای بهتر برای همه ما رقم بخورد.

از خداوند بزرگ مسئلت می‌کنم و امیدوارم رو سفید از عهده این مسئولیت بیرون بیایم و به یاری خدا و لطف دوستان انشالله که رضایت مردم، ذی‌نفعان و صنعت فراهم شود.

  • نگاهی به پیشینه مدیرعامل تی‌پی‌کو

دکتر منصور نکویی‌نیا با مدرک دکترای عمومی داروسازی تجربه همکاری با شرکت‌های گروه دارویی تامین را به‌عنوان معاون بازرگانی با دو شرکت داروسازی ابوریحان و پخش اکسیر در کارنامه کاری خود دارد و کاملا با ساختارهای هلدینگ و شرکت‌های این گروه آشنا است.

دکتر نکویی‌نیا همچنین با کسب چندین گواهینامه عالی از جمله مدیران پرتجربه صنعت داروی کشور است. گذراندن دوره مدیریت اجرایی(MBA) گرایش دارویی از دانشگاه تهران و دریافت گواهینامه‌های عالی مدیریت بازاریابی از دانشگاه علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی، خرید و سفارشات خارجی از معاونت آموزشی وزارت بازرگانی، ارزیابی سیستم‌های هواسازها در صنایع دارویی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران، گزارش‌نویسی و نحوه تهیه دستورالعمل استاندارد در صنایع دارویی و... را در کارنامه خود دارد.

نکویی‌نیا پیشتر مدیر و مسئول امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی، رییس اداره نظارت بر توزیع دارو وزارت بهداشت بوده و مدیرعاملی چند شرکت از جمله شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران، شرکت توسعه بازرگانی رازی و ریاست هیئت مدیره شرکت یارا طب ثامن را نیز بر عهده داشته است.

پایان پیام