1400/11/23

تمدید اعتبار گواهینامه‌های مدیریت کیفیت، محیط زیست و ایمنی و بهداشت

شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران

به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو؛ بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط  شرکت افنورد، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران موفق به تمدید گواهینامه‌های بین‌المللی ISO9001 (مدیریت کیفیت)، ISO 14001 (مدیریت محیط زیست) و ISO45001 (مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی) شد.

شرکت ژلاتین کپسول ایران (از گروه دارویی تامین) با هدف ارزش‌آفرینی مستمر برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و سایر ذینفعان نسبت به استقرار سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استانداردهای بین‌المللی، الزامات حفاظت از محیط زیست و استانداردسازی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای اقدام و با پشت سر گذاشتن مراحل ممیزی، موفق به تمدید گواهینامه‌های مربوطه شد.

دکتر رامین رمضانی کلمر، مدیر‌عامل شرکت ژلاتین کپسول ایران در این‌باره گفت:

به‌کارگیری سیستم مدیریت کیفیت، یک تصمیم استراتژیک برای شرکت است و کمک می‌کند ما عملکرد کلی خود را بهبود بخشیده و یک مبنای منطقی برای فعالیت‌های توسعه پایدار فراهم کنیم.

وی در خصوص مدیریت بهداشت و ایمنی شغلی عنوان کرد: استانداردسازی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای(ISO45001) شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا ریسک‌های سلامت و ایمنی شغلی را مدیریت کرده و عملکرد سلامت و ایمنی را بهبود بدهند. همچنین از اقدامات مرتبط با تداوم کسب و کار حمایت کرده و اطمینان پیدا می‌کند که افراد (کارکنان) ایمن‌تر و سالم‌تر خواهند بود و درعین حال سبب افزایش شایستگی آنها هم خواهد شد.

 مدیرعامل ژلاتین کپسول در ادامه تصریح کرد: گواهینامه مدیریت محیط زیست، در پاسخ به چالش‌های زیستی، شرکت‌ها را در کاهش اثرات منفی زیست محیطی و درک تأثیر محیط بر کسب و کارشان پشتیبانی می‌کند. بدیهی است که حفاظت از محیط‌زیست به‌عنوان یکی از ویژگی‌های کلیدی در ایزو ۱۴۰۰۱، وظیفه و مسئولیت هر سازمان و شرکت برای انجام اقدامات پیشگیرانه جهت حفاظت از محیط‌زیست از آسیب و تخریب است و می تواند شامل مواردی مانند استفاده پایدار از منابع، حفظ تنوع زیستی محلی و اکوسیستم‌ها و اقدامات برای جلوگیری از آلودگی باشد.

رمضانی افزود: ما در شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران تلاش کرده‌ایم تا الزامات حفاظت از محیط زیست در شش شاخص مدیریت مصرف انرژی، مدیریت مصرف آب، مدیریت پسماند، صرفه‌جویی در سوخت، ساختمان و تجهیزات و آموزش و فرهنگ‌سازی عملیاتی شود.

وی در پایان گفت: این شرکت همواره در راستای رسالت اصلی خود و تامین پوکه کپسول سخت دارویی و صیانت از ذینفعان از جمله مشتریان، سهامداران و کارکنان را سرلوحه امور خود قرار داده است.

پایان پیام