به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو؛ روز سوم اردیبهشت ماه 1399 و طی حکمی از سوی دکتر محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مهندس علیرضا برقی، معاون مالی و پشتیبانی شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تی‌پی‌کو) به عضویت موظف هیات مدیره این هلدینگ دارویی منصوب شد.

 

مهندس برقی در گفت‌و‌گویی کوتاه گفت:

بدیهی است که احساس مسئولیت مضاعفی دارم و موفقیت‌های امروز گروه دارویی تامین (تی‌پی‌کو) را با مدیریت دکتر فرهت، حاصل تلاش جمعی معاونان و مدیران هلدینگ و شرکت‌های گروه می‌دانم؛ تی‌پی‌کو یک مجموعه منسجم و قدرتمند است و امروز در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و همه ما می‌کوشیم قطعاً بهتر از قبل باشیم و مثل همیشه حتی بهتر از رقبای‌مان عمل کنیم.

 

عضو جدید هیات‌مدیره تی‌پی‌کو گفت: اکنون در مجموعه ما، همدلی ارزشمندی بوجود آمده و موجب افزایش سرعت در پیشرفت و بهبود چشمگیر کارها و بهبود شرایط شرکت‌های گروه شده است. کمی بیش از یک سال است که از تصدی و حضور تیم جدید در هلدینگ می‌گذرد، و خوشبختانه در این مدت، اتفاقات خوب برای تی‌پی‌کو کم نبوده است.

 

وی در خصوص برگزاری مجمع عمومی فوق العاده تی‌پی‌کو گفت: مجمع عمومی فوق‌العاده هلدینگ روز گذشته (دوم اردیبهشت‌ماه 1399) با موفقیت برگزار شد، و بعد از سال‌های طولانی که افزایش سرمایه در این شرکت اتفاق نیافتاده بود، سرمایه هلدینگ از مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان به مبلغ ۴۳۵ میلیارد تومان افزایش یافت، ما فقط افزایش سرمایه نداشتیم، افزایش ایمان به تیم جدید، بهره‌وری و ارزشمندی بزرگترین مجموعه دارویی کشور را هم شاهد بودیم. این روزها وضعیت خوب سهام تی‌پی‌کو در بازار سرمایه کاملا قابل رصد و مشاهده است و به‌جای ما، آمار و ارقام حرف می‌زنند که به‌مراتب بهتر است. بازدهی سرمایه‌گذاری در سهام تی‌پی‌کو از ابتدای سال ۹۸ تا امروز معادل ۸.۵ برابر بوده است.

 

مهندس برقی افزود: در سال ۹۸ تمرکز مدیران مجموعه ما بر سودآوری شرکت‌ها از طریق کنترل هزینه‌های زائد، بهینه کردن بهای خرید مواد اولیه از راه توسعه منابع تامین بوده که پیش‌بینی می‌کنیم عملکرد مجموعه شرکت‌های گروه ما در سودآوری نسبت به سال قبل حداقل با رشد حدود ۲ برابری همراه باشد.

 

وی در پایان این گفت‌وگوی کوتاه گفت: خوشبختانه درک بسیار ارزشمند مدیریت ارشد هلدینگ از شرایط روز صنعت داروی کشور، و سیاست‌های ابلاغی به شرکت‌های گروه، همین روند را با شیبی مطمئن ادامه‌دار خواهد کرد و با طیب خاطر می‌گویم که افق تی‌پی‌کو در سال‌جاری، بسیار روشن‌تر از قبل خواهد بود.

 

پایان پیام