1402/04/10

داروسازی کاسپین تامین صادرکننده نمونه استان گیلان شد

آئین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان گیلان با حضور محمد صادق قنادزاده معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران، دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان و جمعی از مدیران استانی در محل سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، در راستای توسعه صادرات و حمایت از بخشهای مختلف تولیدی و اقتصادی آئین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان گیلان با حضور محمد صادق قنادزاده معاون ارتقای کسب و کارهای بین‌المللی سازمان توسعه تجارت ایران، دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان و جمعی از مدیران استانی در محل سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد.
دراین مراسم از شرکت های برتر در حوزه صادرات تقدیر بعمل آمد و تندیس صادرکننده نمونه سال ۱۴۰۱ به مهندس رسولی مدیرعامل شرکت داروسازی کاسپین تامین اهداء گردید.
شرکت داروسازی کاسپین تأمین در سال 1362 بنام شرکت گسترش و سرمایه گذاری دارویی ایران تأسیس گردید. این شرکت وابسته به گروه سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) میباشد. کارخانه در سال 1376 در زمینی به مساحت 150 هزار مترمربع در استان گیلان، شهرک صنعتی رشت و با ماشین آلات مدرن و پیشرفته و تجهیزات آزمایشگاهی کامل دایر گردید، انجام تمامی پروسه ها براساس اصول GMP و قوانین WHO، میباشد.
تولیدات این شرکت در ابتدا منحصر به انواع مختلف آمپول بوده و در طی سالیان گذشته شرکت همواره در جهت افزایش تعداد محصولات و تنوع آنها کوشیده است. در سال 1380 تولید اشکال نیمه جامد (کرم، پماد، ژل و شیاف) ، محلولهای خوراکی و شربتها نیز در کنار آمپول راه اندازی گردید. در سال 1385 به منظور توسعه صادرات و در راستای برند سازی نام کارخانه داروسازی ایرانی در سطح جهانی،نام شرکت گسترش و سرمایه گذاری دارویی ایران (IPDIC) به شرکت داروسازی کاسپین تأمین (C.T.Pharma) تغییر نام داد. این شرکت در حال حاضر تعداد 100 قلم از محصولات دارویی را به بازارهای داخلی و خارجی  عرضه مینماید.
شرکت داروسازی کاسپین تامین در سال 1394 مفتخر به دریافت گواهینامه پذیرش بازار سهام از فرابورس ایران گردید.
انتهای پیام/