1401/06/22

افتتاح مرکز کارآموزی بین کارگاهی در شرکت کلرپارس

با حضور ریاست سازمان فنی و حرفه‌ای کشور

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، غلامحسین حسینی‌نیا، رییس سازمان آموزش فنی‌حرفه‌ای کشور در بازدیدی که به همراه علی مشایخی، رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی، از شرکت کلرپارس داشت، از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد و سپس مرکز جوارکارگاهی کلرپارس را افتتاح کرد.

مهندس ابوالفضل باباپور، مدیرعامل شرکت کلرپارس در مراسم افتتاح این مرکز آموزشی، به ارائه آماری از فعالیت‌های این شرکت پرداخت و در خصوص فعالیت‌های آموزشی کلرپارس گفت: در این شرکت به فعالیت‌های آموزشی درون سازمانی و برون سازمانی توجهی ویژه داریم و در سال ۱۴۰۰ رشدی بسیار خوب را در فعالیت‌های آموزشی تجربه کرده‌ایم.

باباپور با اشاره به آموزش‌های ایمنی و حفاظتی که برای نگهداشت کپسول‌های کلر در آب فاضلاب‌های استان‌های کشور از جمله گیلان و زنجان و... انجام شده است از همکاری با مجموعه پتروشیمی تبریز در زمینه تبادل دانش و تجربیات هم خبر داد.

رییس سازمان آموزش فنی‌حرفه‌ای کشور با ابراز امیدواری از موفقیت شرکت کلرپارس در راه‌اندازی مرکز آموزش بین کارگاهی، توجه به امر آموزش را نشات گرفته از منویات مقام معظم رهبری دانسته و ادامه داد: رهبری مهارت افزایی را امری حیاتی برای کارگران می‌دانند و ما نیز تلاش می‌کنیم نهایت همکاری را با مجموعه‌هایی که برنامه‌ای ویژه در زمینه آموزش درون سازمان و برون سازمانی دارند، داشته باشیم.

غلامحسین حسینی‌نیا با تاکید بر لزوم توجه به امر آموزش در همه مجموعه‌ها، نگاه مدیریت شرکت کلرپارس در ارائه آموزش به همه ذی‌نفعان چه در سازمان خود و چه در بیرون آن را قابل احترام و ستودنی دانست.

پایان‌بخش این مراسم، اعطای گواهینامه و مجوز شروع فعالیت آموزشی مرکز جوار کارگاهی شرکت کلرپارس توسط علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی‌حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی و غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی‌حرفه‌ای کشور به  مدیرعامل شرکت کلرپارس بود.