1400/11/02

علي مقدسی‌راد، سرپرست جدید پخش هجرت

بهرامی از هجرت به بهستان پخش رفت

به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو؛ عصر روز دوم بهمن‌ماه 1400 مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و سرپرست جدید شرکت پخش هجرت باحضور دکتر محمد نادری علیزاده، مدیرعامل تی‌پی‌کو، اعضای هیات مدیره پخش هجرت، فرشاد ملک‌وند، سرپرست شرکت داروپخش و دکتر علیرضا یکتادوست، معاونت نظارت بر زنجیره تامین تی‌پی‌کو و در محل شرکت پخش هجرت برگزار شد.

در این جلسه، دکتر نادری علیزاده، از زحمات دکتر مسعود بهرامی نوید، به‌دلیل مدیریت متعهدانه پخش هجرت تقدیر؛ و علی مقدسی‌راد هم حکم سرپرستی خود را از مدیرعامل تی‌پی‌کو دریافت کرد.

گرفتن سهمی بیشتر از بازار دارویی کشور، تامین معیشیت کارگران، پیگیری و گزینش مدیران پاک‌دست و کارآمد و ... بخشی از تاکیدات و انتظارات مطروحه مدیرعامل تی‌پی‌کو در معارفه علی مقدسی‌راد بود.

مقدسی‌راد هم پس از دریافت حکم سرپرستی پخش هجرت گفت:

ضمن تقدیر از حسن ظن مدیرعامل محترم تی‌پی‌کو، امیدوارم بتوانم برای افزايش سهم بازار و بالا بردن كيفيت فروش در پخش هجرت کارهایی را سامان دهم.

طبعا توجهی ويژه به تقویت حوزه منابع انساني و به‌ویژه توسعه حوزه HR خواهد داشت.

همچنین رشد متوازن شاخص‌هاي مهم در صنعت پخش به‌ویژه ارتقاي استانداردهاي انبارش و توزيع فرآورده‌هاي دارويي و بالا بردن سطح رضايت ذينفعان و مشتريان، با ارائه خدمات بهتر و با كيفيت‌تر از اهداف بعدی است.

توسعه پايدار و رشد متوازن، برنامه و استراتژي اصلي است و با افتخار عرض می‌کنم، تعالی سازمانی را در دستور كارمان قرار خواهیم داد.

شایان ذکرست علي مقدسی‌راد، مدرک كارشاسي ارشد حسابداري و DBA دارويی دارد و با بيش از ۲۰ سال سابقه كار، در سمت‌های سازمانی مدير بودجه و گزارشات، مدير امور مالی، معاون مالی و اقتصادی و عضو موظف هيئت مديره در شركت داروسازي اكسير و بعد هم معاون مالی و پشتيبانی و عضو موظف هيئت مديره شركت توزيع داروپخش از ابتدای بهمن سال ۱۳۹۸ تاکنون فعال بوده است.

 

پایان پیام

گزارش تصویری