تی‌پی‌نو فرصتی برای دیده‌شدن صاحبان ایده است
۱۳۹۹/۰۷/۱۲

تی‌پی‌نو فرصتی برای دیده‌شدن صاحبان ایده است

به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو؛ دکتر وحید هاشم‌بیک محلاتی، مدیرعامل هلدینگ داروپخش درباره نخستین دوره برپایی رویداد ایده و نوآوری تی‌پی‌نو گفت:

اطمینان بازار نسبت به گروه دارویی تامین (تی‌پی‌کو) خیلی خوب است و من فکر می‌کنم به‌همین خاطر بهترین فرصت برای افراد صاحب فکر و ایده و نوآوری در صنعت داروسازی ما فراهم آمده تا ایده‌های خود را به تی‌پی‌کو بیاورند.

 

تکمیلی گپ ما با دکتر محلاتی:

  • افراد زیادی در بازار دارویی کشور (هم همکاران ما در شرکت‌های گروه دارویی تامین و هم افراد بیرون از مجموعه ما) هستند که ایده‌های جالب زیادی دارند و حتی کسانی‌ خارج از صنعت دارویی، که می‌توانند ایده و طرح‌های خود را جهت شرکت در رویداد تی‌پی‌نو در ۱۲ شاخه اشاره شده به سایت رسمی رویداد ارسال کنند.

 

  • ایده می‌تواند از هر جایی که جوانه می‌زند، از فرمولاسیون دارویی، طراحی دستگاه، برنامه‌نویسی، ایده مدیریتی و یا هر فکری تازه‌ که به‌نوعی به صنعت دارویی کشور مرتبط باشد، راه باز کند.

 

  • در این شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه، در آن‌جایی که به ما مربوط است، ما می‌توانیم با خلاقیت و نوآوری به یاری صنعت‌مان بشتابیم.

 

  • این عزم در مدیران ارشد تی‌پی‌کو هست و تی‌پی‌کو قطعا روی ایده‌های درجه یک و یاری‌دهنده به صنعت، سرمایه‌گذاری یا مشارکت خواهد کرد؛ و ممکن است طرح یا طرح‌هایی را از صاحب آن خریداری کند.

 

  • من در کارخانجات داروپخش، مصداق ایده‌پردازی همکاران‌مان را در مورد "محلول‌های تزریقی" دیده‌ام، که برای اولین بار در کشور انجام شد و ایده اولیه، تیدیل به طرح شد و سپس به مرحله اجرا درآمد.

 

  • تی‌پی‌نو، همچنین می‌تواند تا حدی خلا نمایشگاه‌های دارویی (cphi)را که بیشتر در آن‌ها مدیران‌عامل و کارشناسان بازرگانی حضور پیدا می‌کنند، و کمتر جایی به بدنه فنی و علمی صنعت داده می‌شود، برطرف می‌سازد.

 

  • تی‌پی‌نو، واقعا امکانی برای دیده‌شدن افراد خلاق و ایده‌پرداز و نوآور است که فرصتی برای دیده‌شدن نداشته‌‌‌اند؛ کسانی‌که جسارت، شجاعت، علم و دانشی دارند و در جستجوی روزنه‌ای هستند که توسط مدیران، سرمایه‌گذاران، متخصصان جامعه و تصمیم‌سازان دیده ‌شوند.

 

  • می‌توان گفت که تی‌پی‌کو در این رویداد، هم وظیفه سرمایه‌گذاری و مشارکت و هم دیده‌شدن افراد را از نظر علمی، اجتماعی و اقتصادی و ... برعهده دارد.

 

  • من به‌رغم همه‌ی فشارهای مختلف اقتصادی این روزگاران؛ که آرامش روانی جامعه ما را هدف قرار داده، و خلاقیت هم باید در یک زمینه اطمینان به آینده رشد و نمو کند؛ خیلی امیدوارم و انتظار دارم در همه شاخه‌ها و رشته‌ها طرح‌هایی خوب دریافت کنیم.

 

  • مردم ایران به‌طور کلی از نظر دانش و نوع تفکر و نوآوری خیلی پیشرو هستند و به‌طور اخص در داروسازی، متخصصان ما فوق‌العاده‌اند، من چشم‌انداز و آینده روشنی برای صنعت و این راهی که دارد برایش باز می‌شود، می‌بینم.

پایان پیام