پیام دکتر محمد رضوانی فر  (مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین) به مناسبت یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر
۱۳۹۷/۰۲/۱۱

پیام دکتر محمد رضوانی فر (مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین) به مناسبت یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کارگر

بسم الله الرحمن الرحیم


این روزهای مبارک شعبان، مصادف شده است با یک روز بسیار ویژه به نام روز و هفته کارگر.

اینجانب این تقارن باشکوه را برای ستون های اصلی توسعه کشور، یعنی کارگران و تلاشگران گرامی و کسانی که نماد شرافت کشورمان هستند، بسیار خوش یمن و مبارک می دانم و از صمیم دل به همه عزیزان تبریک می گویم.

ما از هر سو که به این رخداد ویژه نگاه کنیم، احساسی خوب خواهیم داشت، از منظر توسعه کشور، یک هدف بسیار بلند و والایی ما را می خواند و بر همگان واضح و مبرهن است که این کارگران (مردان و زنان عزتمند ما هستند) که چرخ های اصلی کشور روی فعالیت و تلاش آنان می چرخد و پایه های اصلی سرزندگی محیط ما ایشانند.

از منظر اجتماعی، سرزمین بزرگ و پهناور ما، کشوری سرزنده و فعال و رو به پیشرفت است، ما اگر بخواهیم تماشایی از این سرزندگی به دست بدهیم، همه راه ها به محیط های تولیدی مان، به فضاهای سازنده کارخانه ها و گردانندگان و آن کارگرانی ختم خواهد شد که فعل خواستن و شدن را صرف می کنند.

وقتی رهبری معظم انقلاب در پیام نوروزی شان، رویکرد و معماری سال را روی حمایت از کالا و تولیدات ایرانی منظوم می کنند؛ و بر غفلت ها، تلنگر بیداری می زنند؛ در اصل دارند به سرمایه های اصلی کشور، آن بهای لازم را می دهند و نشانه گذاری می کنند ارزش های موجودیتی را که روی شانه های کارگران و کارآفرینان کشور بنا شده است.

ما کجای این مملکت را نگاه کنیم و آبادانی و رونق و اثبات را لمس کنیم و ببینیم و اما اثر سازنده و سازندگان آن، کار و تلاش همان مردان و زنان شرافتمند و زحمتکش ایرانی، کارگر و کارآفرین را نبینیم؟ چگونه توسعه ببینیم، عزت ببینیم، اما حمیت و قدرت و ارزش های شما را نبینیم؟ چگونه می توان به ایران افتخار کرد، و ندید که ایران روی دوش چه کسانی –فرزندان و سرمایه هایش، همین کارگران و کارآفرین- قوت گرفته است؟

آری روز کارگر روز همه ماست، روز افتخار ماست، روز توسعه است، روز از خودگذشتگی و شرافت و بزرگی است؛ و روز اقتدار ایران است.

همه ما نیک می دانیم که مجموعه حدود ده هزار نفری "تی پی کو" هم به همین منوال سهمی از ارزش های بزرگ کشور را رقم زده است و می زند، و ما افتخار می کنیم که دست در دست هم داده و تک به تک همگی، سهمی و نقشی در آبادانی و توسعه و چرخیدن چرخ های کشور و صنعت خود داریم. ما به ارزش های سازنده خود، به کارگران و تلاشگران خود و هسته های این تشکل قدرتمند و عظیم واقفیم و افتخار می کنیم که بخشی از اهمیت حرفه و شاّن آن را به دوش می کشیم.

خوشحالیم که رشدی مثبت در صنف خود داشته و از منظر اشتغال هم قدم هایی موثر و بزرگ برای کارگران این مجموعه و خروجی هایشان برداشته ایم و ادامه خواهیم داد این مسیر را. همه ما در افتخارات صنعت داروی کشور تمام و کمال سهیم هستیم و گاهی حتی نقش شما بیشتر از کارآفرینان است. پس وظیفه ما نگاهبانی و صیانت از پدیدآورندگان و آن کارگران عزیزی است که معنا می بخشند حیات طبیعی و جاری این صنعت را، و به تبع آن، ستونی می شوند از یکی از ستون های کشور. من برادری ها و یکدلی های شما را پاس می دارم و از صمیم قلب قدردان زحماتتان هستم.

باری دیگر تبریک می گویم، مقارنت این روز را با روز ولادت حضرت قائم آل محمد (ص)؛ و برای همه عزیزانم در مجموعه معظم "تی پی کو" و به ویژه آن ها که شریف ترین عنوان ها را یدک می کشند؛ کارگر و تلاشگر، و زحمتکش ترین افراد در حرفه هستند، بهترین بهترین ها را از خداوند کریم خواهانم، برای شمایی که همآره با رزق و روزی حلال، سفره هایتان به نور روشن است.

انشالله با موج تازه و سازنده کشور، حمایت از تولید ملی، بیش از گذشته روی پای خودمان بایستیم و این سرزمین پرافتخار را برای آینده و فرزندان مان بسازیم و آبادان کنیم.

 

دکتر محمد رضوانی فر

اردیبهشت ۱۳۹۷

اخذ گواهینامه GMP از سازمان NDA اوگاندا

بازرسان وزارت بهداشت اوگاندا از شرکت کاسپین تامین بازدید کردند

قهرمانان شطرنج و تنیس روی میز TPICO

چهارمین دوره مسابقات ورزشی شرکت های گروه دارویی تامین برگزار شد

بازدید رهبری از دستاوردهای دو شرکت دارویی TPICO

آیت الله علی خامنه ای از غرفه های توفیق دارو و اکسیر در نمایشگاهی که به مناسبت حمایت از صنایع و کالاهای ایرانی تشکیل شده بود، دیدن کردند.

انتخاب هلدینگ پیشرو: داروپخش

سومین دوره جشنواره هلدینگ ‌های برتر و شرکت‌ های کارآمد اقتصادی برگزار شد

تندیس نقره ای برای اوزان و چهار گواهینامه برای شرکت های TPICO

از شرکت اوزان و چهار شرکت دیگر گروه دارویی تامین در روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان تقدیر شد

حاضر، غایب، اعلام رتبه بندی شرکت های برتر

فهرست پانصد غول اقتصاد ايران با آمار فروش و سود از طرف سازمان مدیریت صنعتی اعلام شد

درخشش کلرپارس در پانزدهمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی

پانزدهمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی برگزار و شرکت کلرپارس به عنوان تولید کننده برتر ملی انتخاب شد

دو پروژه جدید تماد

دو پروژه جدید در شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) به بهره‌برداری رسید

دستاوردی تازه؛ تولید آموکسی سیلین بدون حلال آلی

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران با این دستاورد ارزشمند، موفق به کسب جایزه پژوهش برتر شد

مهر تایید NACI برای شرکت شیمی دارویی داروپخش

شرکت شیمی دارویی داروپخش از گروه دارویی تامین TPICO گواهینامه ایزو دریافت کرد

کلرپارس برای دهمین سال متوالی، واحد نمونه صادرات شد

بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی برگزار شد و کلرپارس واحد نمونه صادرات استان شناخته شد

دو دستاورد مهم برای شرکت شیمی دارویی داروپخش

تایید صلاحیت شرکت دانش بنیان و اخذ گواهینامه جی ام پی، از اخبار دستاوردهای شرکت شیمی دارویی داروپخش است

داروسازی دانا مقام نخست مسابقات فوتسال TPICO را کسب کرد

سومین دوره منظم مسابقات ورزشی فوتسال در گروه دارویی تامین برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت