خیز بلند TPICO برای سال ۹۸
۱۳۹۷/۱۲/۲۸

خیز بلند TPICO برای سال ۹۸

  • سال ۱۳۹۷سالی دشوار به‌لحاظ اقتصادی بود، اما گروه دارویی تامین با عملکردی بسیار خوب آن را به‌پایان برد.

به گزارش امور رسانه‌ای تی‌پی‌کو دکتر پویا فرهت مدیرعامل خوش‌فکر و صاحب اندیشه‌ی شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین، در گفت‌و‌گویی کوتاه و در جمع‌بندی فعالیت‌ها در سال ۱۳۹۷ ضمن بیان جمله بالا، از خیز گروه دارویی تامین و تدارک لازم برای سال ۱۳۹۸ گفت:

ما به افتخار آن ۴۲ میلیون نفر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، نیازهای دارویی کشور را در سال ۱۳۹۷ تامین کردیم و راستش افتخار می‌کنیم که عملکرد گروه دارویی تامین در سال ۱۳۹۷ بسیار خوب بوده است.

مدیرعامل تی‌پی‌کو با اشاره به مدیریت قبلی این گروه دارویی (دکتر رضوانی‌فر) افزود:

ورود دکتر محمد رضوانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فر به تی‌پی‌کو و پذیرش مدیرعاملی این شرکت، واقعاً لطف خدا بود، زیرا ایشان خیلی با سرعت این مجموعه عظیم را سر و سامان داد و امروز اگر با قدرت درباره موفقیت در عملکردها حرف می‌زنیم، بخشی مهم از آن مربوط است به مدیریت متمرکز و عملگرای دکتر رضوانی‌فر.

دکتر فرهت همچنین درباره نیروی انسانی شاغل در مجموعه عظیم تی‌پی‌کو ادامه داد:

تی‌پی‌کو بزرگ است، و همه به این مجموعه نگاه می‌کنند و انتظارهای بزرگی از آن دارند. من می‌خواهم بگویم که سرمایه‌های اصلی ما در این مجموعه، سرمایه‌های انسانی ما هستند؛ ما فقط بیش از ۱۰ هزار نفر نیروی شاغل در مجموعه نداریم، بلکه ما بیش از ۱۰ هزار نفر انسان مسئول و متعهد به کار در شرکت‌های گروه دارویی تامین داریم، بیش از ۱۰ هزار نفری که دغدغه‌مند سلامت جامعه و مردم هستند و سال گذشته را با همه سختی‌هایش، فداکارانه پشت سر گذاشتند و ما قدردان آنان هستیم. بزرگی تی‌پی‌کو در همین سرمایه‌هایش تعریف می‌شود.

 مدیرعامل گروه دارویی تامین درباره چشم‌انداز تی‌پی‌کو در سال ۱۳۹۸ افزود:

راستش در ماه‌های گذشته بیکار ننشسته بودیم و با نگاه به شرایط ویژه کشور، پیش‌بینی‌هایی کرده‌ایم و کارهایی را که باید، انجام داده‌ایم و اکنون بدون دغدغه‌ بابت تامین داروهای مورد نیاز مردم، سال را تحویل خواهیم کرد. محصولات گروه ما، به‌موقع به ناوگان دارویی کشور خواهد رسید. ضمناً در سال ۹۸، با اضافه شدن چند نیروی جدید و کارآ به تی‌پی‌کو، شتابی بیشتر به کارها خواهیم داد، مسیرهایی جدید پیش رو داریم و به‌موقع هم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. من امیدوارم لطف خدا هم شامل حال این مجموعه بشود که در پیشگاه حضرتش رو سفید باشیم.

دکتر فرهت در پایان با تبریک سال جدید به همه دست‌اندرکاران صنعت ارزشمند دارویی کشور گفت:

امیدوارم سالی سرشار از موفقیت برای ملت عزیز ایران، توام با همدلی و اتحاد، پیشاروی باشد، و چرخ‌های صنعت‌مان به بزرگی و عزت هرچه بیشتر بچرخد و بگردد. آرزو می‌کنم و امیدوارم قسمت همکارانم در گروه بزرگ دارویی تامین، دل‌هایی خوش، سلامتی سرشار و مثبت‌اندیشی‌های سازنده برای فردایی بهتر برای همگان باشد.

پایان پیام

 

TPICOو یک دوره آموزشی عالی

برگزاری دوره آموزشی مختص مدیران عامل گروه تی‌پی‎‌کو

۲ تندیس و ۶ گواهینامه

تندیس رعایت حقوق مصرف‌کننده به شرکت اوزان رسید

طرحش برگزیده شد و به دیدار رهبری رفت

طرح برگزیده مهندس اینانلو، مربوط به تولید صنعتی ماده اولیه پلت‌های دارویی است

با آرامش و بدون حاشیه پیش می‌رویم

گفتگوی مدیرعامل گسترش بازرگانی داروپخش درباره عملکرد سه ماهه شرکت

«تک نسخه ‌ای»

بازگشت گسترش بازرگانی به سطح اول فعالیت‌های دارویی

اخذ گواهینامه GMP از سازمان NDA اوگاندا

بازرسان وزارت بهداشت اوگاندا از شرکت کاسپین تامین بازدید کردند

قهرمانان شطرنج و تنیس روی میز TPICO

چهارمین دوره مسابقات ورزشی شرکت های گروه دارویی تامین برگزار شد