1403/04/02

تاکید مدیرعامل شستا بر شناسایی گلوگاه‌های فساد بمنظور تحقق جهش تولید

عارف نوروزی در اولین جلسه شورای مدیران حراست هلدینگ‌های تابعه شستا گفت: وظایف حوزه‌های نظارتی و حراستی در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی تیپیکو، عارف نوروزی در اولین جلسه شورای مدیران حراست هلدینگ‌های تابعه شستا در سال ۱۴۰۳با تاکید بر اینکه وظایف حوزه‌های نظارتی و حراستی در شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: مجموعه دفتر مرکزی حراست شستا و مدیران حراست شرکت‌های تابعه باید با تعامل سازنده و استخراج نقاط فسادزا و گلوگاه‌ها، نگاه ویژه‌ای به اصلاح فرایندها داشته باشند. 
 
مدیرعامل شستا اظهار داشت: انتظار از حراست شستا آن است که توجه ویژه‌ای به جذب نیروی انسانی کارآمد، سالم و با تجربه داشته باشند که در صورت تحقق این موضوع، مجموعه هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه شستا در محیطی امن به اجرای ماموریت‌های محوله می‌پردازند. 
 
نوروزی گفت: اگر میزان سوددهی هلدینگی به نسبت میانگین سود صنعت مربوطه پایین‌تر باشد، یعنی اینکه در یکی از گلوگاه‌ها، فساد جریان دارد؛ لذا مجموعه حراست و پدافند غیرعامل باید ضمن فسادزدایی از پروژه‌ها و پیگیری پرونده‌های قضایی، احقاق حقوق شرکت‌های شستا را تا حصول نتیجه دنبال کنند.